Предмет: Физика,
автор: stadnuchykgala
під час тривалої роботи кінь розвиває силу 600н. який максимальний вантаж може він вивезти на санках маса яких 100кг якщо коефіцієнт тертя санок об сніг 0,05
Ответы
Автор ответа:
6
Пусть х -масса груза, сила тяги должна быть равна суммарной силе сопротивления от трения: 600=0.05*(100+х)*10=50+0.5х, 550=0.5х, х=1100кг -ответ
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: limonka7725704
Предмет: Алгебра,
автор: Kfndbz200
Предмет: Русский язык,
автор: elinaazmuxanova
Предмет: Математика,
автор: ksukina9
Предмет: История,
автор: Аноним