Предмет: Химия,
автор: denru222
масова частка гідрогену в цілому вуглеводні 11,11%, відносна густина за киснем 1,69.знайти формулу
Ответы
Автор ответа:
1
W(С)= 88,89%
W(Н)= 11,11%
D(О2)= 1,69
CхHу
формула -?
Молярна маса М= D(О2 )*М(О2 )=1,69*32=54 г/моль
W(С)=100-11,11=88,89%
W=n*M/Ar звідси n=M*w/Ar
n(C)=54*0.8889/12=4
n(H)=54*0.1111/1=6
С4Н6 бутин
annanb:
Помоги пожалуста
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: sinus348
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nadirimshelnimsgeln
Предмет: География,
автор: yacenkoalina954
Предмет: Математика,
автор: UgiMugi008
Предмет: Химия,
автор: Aleks3114