Предмет: Физика,
автор: zikagulia1415
Через який час після початку аварійного гальмування зупиниться автобус, що рухається зі швидкість 15 м/с, якщо коефіцієнт тертя під час аварійного гальмування дорівняє 0, 3?
Ответы
Автор ответа:
8
V=Vo-at; V=0; Vo=at=15; t=15/a
Fтр=μ*mg=0,3*10*m=3m
Fтр=ma; ⇒ 3m=ma; a=3 м/с²;
t=15/a=15/3=5 c - время торможения.
Аноним:
Не встречала такую. Сразу и не сообразишь)))
Автор ответа:
3
дано Vоx=15 м\с Vx=0 k=0.3 t- ?
ax=Fx\m=-kmg\m=-0,3*1==-3 м\с2
t=-Vоx\ax=-15\-3=5 с
Ответ t=5 с
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: tuishevaaksinya22
Предмет: Литература,
автор: doricenkosofia305
Предмет: Алгебра,
автор: olenadzinharovska
Предмет: Литература,
автор: gosha58
Предмет: Геометрия,
автор: lusennochka