Предмет: Химия, автор: annkapartizanka

В якій масі оксида купрума міститься 3.2 г купрума?

Ответы

Автор ответа: dadasick
0

M=63,5+16=79,5

cu/кислород=63,5/16=>3,2/кислород=63,5/16=>Mкислород=0,8

0,8+3,2=4г

Похожие вопросы