Предмет: Физика, автор: Darinadap

З одного пункту у другий мотоцикліст їхав із швидкістю 60 км/год , а назад їхав із швидкістю 10 м/с .Знайти його середню швидкість за весь час руху.

Ответы

Автор ответа: Nickgum
4
10 м/с = 36 км/год, 36+60=96
96/2= 48 км/ год

Darinadap: Почему поделить на 2 ?
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: gogafara2000
Предмет: Алгебра, автор: Arrara1