Предмет: Физика, автор: boicheniykivan95

Визначити індукцію магнітного поля яке на провідник довжиною 20 см. зі струмом 1.2А діє з силою 0.7Н.Кут між напрямком силових ліній і струмом у провіднику становить 45 градусів.Допоможіть

Ответы

Автор ответа: Аноним
22
L = 0,2м;
I = 1,2A;
F(a) = 0,7H;
a = 45°; sin 45° = √2/2.
B-?

решение :
F(a) = I*B*L*sin(a) →
B = F(a)/I*L*sin(a);
B = 0,7 H*2/1,2 A*0,2 м*√2 ≈ 4,1 Тл.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: margosha0453
Предмет: Математика, автор: гиганнт