Предмет: Физика,
автор: other2281
Помогите, срочно.
Запишіть рівняння гармонічних коливань сили струму в електричній лампі розжарювання, якщо амплітуда коливань сили струму 0,5А, а період коливань 0,02с. У момент початку спостереження сила струму в лампі максимальна.
Ответы
Автор ответа:
0
I=0.5*cos(100π*t)
ω=2*π/T=100π
=============
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: lebedroma
Предмет: Немецкий язык,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: myhtarovavika
Предмет: Математика,
автор: jva