Предмет: Химия,
автор: 16viking19
вуглеводегь мистыть у своему склади атомы карбону ,масова частка якых становыть 81.82%,и атомы гидрогену 18,18. Выведить молекулярну формулу вуглеводню!
СРОЧНО ПОМОГИТЕ
Ответы
Автор ответа:
3
w(С)= 81,82%
w(Н)=18,18%
формула
Знаходимо співвідношення кількості атомів n (С): n(Н)=81,82/12 : 18,18/1 =
=6,82 :18,18=1:2,666=3:8
Частинка має склад С3Н8, її молярна маса М(С3Н8)=12*3+8=44 г/моль - пропан
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: ruslankot2540
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: olegpustovojt088
Предмет: Математика,
автор: sashaklimenko2