Предмет: Физика,
автор: silveyster0905
Тіло падає протягом 5 секунд.з Якої висоти воно падає.? Яку швидкість матиме під час удару об землю?
Ответы
Автор ответа:
13
h=g*t²/2=10*5²/2=125 м
v=g*t=10*5=50 м/с
=====================
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: dslaziet908
Предмет: Математика,
автор: jazminvarga21
Предмет: Английский язык,
автор: livklb
Предмет: Геометрия,
автор: nellipinta
Предмет: История,
автор: polina00902