Предмет: Химия,
автор: Назарий2211
На амоній сульфат маса якого 52,8 г подіяли розчином у якому містилось 0,9 моль KOH. Обчисліть і вкажіть , який об‘єм газу(н.у.) виділився під час реакції.
Ответы
Автор ответа:
7
дано
m((NH4)2SO4) = 52.8 g
n(KOH) = 0.9 mol
----------------------------
V(NH3)-?
(NH4)2SO4+2KOH-->K2SO4+2NH3+2H2O
M((NH4)2SO4)= 132 g/mol
n(NH4)2SO4 = m/M = 52.8 / 132 = 0.4 mol
n((NH4)2SO4) < n(KOH)
n((NH4)2SO4) = 2n(NH3)
n(NH3) = 2*0.4 = 0.8 mol
v(NH3) = n(NH3)*Vm = 0.8 * 22.4 = 17.92 L
ответ 17.92 л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: erty17657
Предмет: Другие предметы,
автор: arseniysolovar
Предмет: Математика,
автор: omarbekovabahet
Предмет: Математика,
автор: ВолнаКВ3
Предмет: География,
автор: дадал1