Предмет: Физика, автор: kurochkin228

В човні на глубині 2 м створилась пробоїна площею 320см2.З якою силою потрибно давити на пластир,щоб не проходила вода,Густина води 1000кг/м3

Ответы

Автор ответа: ВикаБач
1

тиск P=pgH

Сила тиску F=P*S=pgHS=1000*10*2*320*10^(-4)=10^4 * 10^(-4) * 10 *64=64*10=640Н


Автор ответа: ruslank1460
1

Сила, з якою потрібно давити на пластир повинна бути рівною силі тиску води на глибині 2 м.

F = p·S = ρghS = 1000·10·2·0,032 = 640 Н

Відповідь: 640 Н.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: amirjsjfjfkdmeleo8