Предмет: Физика,
автор: veroni15
Вкажіть максимальне значення кінетичної енергії (в СІ) вантажу масою 100 г, який здійснює коливання з амплітудою 2 см на пружині з жорсткістю 50 Н/м.
Ответы
Автор ответа:
7
A=0.02 м k=50 Н/м m=0.1 кг E=?
===
Максимальная кинетическая энергия равна потенциальной энергии пружины
E=k*A²/2=50*0.02²/2=0.01 Дж
Можно и по другому:
E=m*v²/2=m*(A*ω)²/2=m*A²*k/(2*m)=k*A²/2 - тоже самое...
===============================
Автор ответа:
3
За законом збереження і перетворення механічної енергії максимальне значення кінетичної енергії тіла (яке досягається при проходженні тілом положення рівноваги), під час коливань на пружині, дорівнює максимальному значенню потенціальної енергії, яке досягається при відхиленні тіла від положення рівноваги на максимальне значення, тобто відхилення на амплітудне значення. Звідси маємо: Ek = Ep
Ek = kA²/2 = 50·0,02²/2 = 50·0,0002 = 0,01 Дж.
Відповідь: 0,01 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: liana6258
Предмет: Физика,
автор: urijorlovskij14
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: ннн15