Предмет: Физика, автор: urijorlovskij14

У мензурку з водою(рис.1) занурили металевий циліндр масою 675г(рис 2). З якої речовини може бути виготовлений циліндр??

Приложения:

Ответы

Автор ответа: DedStar
8

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 675 г

V₀ = 200 см³

V₁ = 450 см³

__________

ρ - ?

V = V₁ - V₀ = 450 - 200 = 250 см³

ρ = m / V = 675 / 250 = 2,7 г/см³

Материал - алюминий.


urijorlovskij14: Спасибо
ponomarenkomari1999: а звідки 200 і 450??
darunadzenik: господи огромное спасибо!!!!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: ваня828