Предмет: Физика,
автор: 5728bdjnd999
Вантаж масою 30 кг перебуває на похилій площині з кутом нахилу 20 ° . Яку силу треба прикласти до вантажу вздовж схилу , щоб а ) витягти вантаж нагору ; б) стягнути вантаж униз ? Коефіцієнт тертя вантажу об площину дорівнює 0,4 .
Ответы
Автор ответа:
126
m=30 кг α=20 μ=0,4 F1=? F2=?
===
Вверх
F1=m*g*sinα + μ*m*g*cosα=m*g*(sinα+μ*cosα)=30*10*(0.34+0.4*0.94)=215 H
Вниз
F2=m*g*(μ*cosα - sinα)=30*10(0.4*0.94-0.34)=10.8 H
====================================================
5728bdjnd999:
Спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Marsik0987654321
Предмет: Английский язык,
автор: ainurmailybaeva0001
Предмет: Информатика,
автор: nk25g9wvrx
Предмет: Математика,
автор: julia3451