Предмет: Физика,
автор: yrchenko13kek
під дією сили 10 Н тіло рухається прямолінійно так, що залежність його шляху від часу визначається рівнянням S=A-Bt+Ct^2, де С=1 м/с^2. Знайти масу тіла m
Ответы
Автор ответа:
11
S=xo+Vox*t+(ax/2)*t^2
a/2=1; a=2 м/с^2
F=ma; m=F/a=10/2=5 кг - это ответ.
Аноним:
Спасибо за оценку))
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: nevajni
Предмет: История,
автор: alekseevartem620
Предмет: Математика,
автор: playservice35888
Предмет: Биология,
автор: maschakravchen
Предмет: Обществознание,
автор: дельфин14