Предмет: Химия,
автор: marynafedyna
На метал масою 28 г подіяли хлоридною кислотою. При цьому утворилося 1,12 л ( н.у. )газу. Визначте метал, якщо відомо, що він двовалентний.
zberovskayap43s1j:
Точно объем выделившегося га 1,12 л, а не 11,2 л. А то нонсенс какой-то!
Ответы
Автор ответа:
4
Дано:
m(Me) = 2,8 r
V(H2) = 1,12 л
Найти:
Me-?
n(H2) = 1,12 л/22,4 л/моль = 0,05 моль
Me + 2HCl = MeCl2 + H2
Из УХР ⇒ n(Me)=n(H2) = 0.05 моль
М(Ме) = 2,8 г/0,05 моль = 56 г/моль - это Fe
Ответ: железо - Fe
m(Me) = 2,8 r
V(H2) = 1,12 л
Найти:
Me-?
n(H2) = 1,12 л/22,4 л/моль = 0,05 моль
Me + 2HCl = MeCl2 + H2
Из УХР ⇒ n(Me)=n(H2) = 0.05 моль
М(Ме) = 2,8 г/0,05 моль = 56 г/моль - это Fe
Ответ: железо - Fe
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: gdvdgg45
Предмет: Алгебра,
автор: milieww
Предмет: Математика,
автор: osmolovskajazhanna
Предмет: Математика,
автор: Аноним