Предмет: Химия,
автор: illyachehanuk
етен масою 60 г прореагував з хлором, внаслідок чого утворився дихлоретан. Знайти його масу
Ответы
Автор ответа:
2
Решение СН2=СН2 + Cl2 → CH2Cl-CH2Cl Этен (этилен) + хлор = 1,2-дихлорэтан C2H4 + Cl2 → С2Н4Сl2 1 моль -------- 1 моль 60 г ------------ х г 28 г ----------- 99 г М (C2H4) = 12*2 + 1*4 = 24 +4 =
28 г/моль М (C2H4 Сl2) = 12*2 + 1*4 + 35,5*2 = 24 +4 + 71 = 99
г/моль Х = 60 г * 99 г / 28 г Х = 212,14 г Ответ: 212,14 г
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: qwerty198830
Предмет: Физика,
автор: qwerty198830
Предмет: Физика,
автор: vdankovskaya
Предмет: Геометрия,
автор: aydan2002
Предмет: Математика,
автор: solo04