Предмет: Физика,
автор: ternetskiy25
Тіло масою 0,5 кг вільно падає без початкової швидкості. Яким є імпульс тіла через 1 с після початку падіння
Ответы
Автор ответа:
4
Vo = 0
Тогда по закону сохранения импульса:
F*t = p
p = m*g*t = 0,5*10*1 = 5 кг*м/с
Тогда по закону сохранения импульса:
F*t = p
p = m*g*t = 0,5*10*1 = 5 кг*м/с
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: vovaracinskjl08
Предмет: Физика,
автор: svaira
Предмет: Алгебра,
автор: vladimir2shiryaev
Предмет: Алгебра,
автор: Багирая
Предмет: Математика,
автор: alekseevaalina