Предмет: Физика,
автор: Аноним
на якій відстані від землі сила всесвітнього тяжіння що діє на тіло буде втричі меншою ніж на її поверхні? радіус землі 6400км.
Ответы
Автор ответа:
31
По формуле гравитационного взаимодействия - F= G*m1*m2/R^2
1/3 * G*m1*m2/R^2 = G*m1*m2/6400^2
1/3R^2 = 6400^2
R = корень из 6400^2*3 = 11085,1
1/3 * G*m1*m2/R^2 = G*m1*m2/6400^2
1/3R^2 = 6400^2
R = корень из 6400^2*3 = 11085,1
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: danilakdd82
Предмет: Биология,
автор: xakik23165
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: скорпстрелец
Предмет: Алгебра,
автор: anka513