Предмет: Химия,
автор: vik140579
Обчисліть об'єм кисню ,що витрачається на спалювання ацетилену об'ємом 20л
Ответы
Автор ответа:
20
Використаємо для розв'язання закон об'ємних відношень газів: об'єми газів, які беруть участь у реакції, відносяться між собою як невеликі числа(це коефіцієнти перед формулами в рівнянні реакції)
С₂Н₂ + 2,5 О₂ = 2СО₂ + Н₂О
1 л 2,5 л
відношення газів= 1:2,5
тоді для згоряння 20 л етину потрібно 20*2,5=50 л кисню
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: xakik23165
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Немецкий язык,
автор: MIN93SUGA
Предмет: Алгебра,
автор: anka513