Предмет: Физика,
автор: bogdanbesbog
За який час трактор з поьужністю двигунаи90кВт виконає роботу 540 МДЖ
Ответы
Автор ответа:
0
P=A/t t=A/P t= 540000000/90000=6000c=1 ч и 30 мин
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: aaulymermuhan17
Предмет: Информатика,
автор: Twixichik
Предмет: Русский язык,
автор: tanya3949
Предмет: История,
автор: shmelkovaelena