Предмет: Физика, автор: melanicanzelika

Платформа масою 150 кг рухається з певною швидкістю. Спортсмен масою 50 кг. наздоганяє платформу та стрибає на неї , уналідок чого швидкість руху платформи досягає 3м/с. Визначте початкову швидкість руху платформи, якщо швидкість спортсмена в момент стрибка становила 3,6м/с

Ответы

Автор ответа: DedStar
36
M = 150 кг
m = 50 кг
v = 3,6 м/с
U = 3,6 м/с
__________
V - ?

Начальный импульс:
p₁ = m·v + M·V = 50·3,6 + 150·V = 180 + 150·V         (1)

Импульс после того, как спортсмен запрыгнул на тележку:
p₂ = (m + M)·V = (50+150)·3 = 600                              (2)

Приравняем (1) и (2):
180 + 150·V    = 600
150·V = 420
V = 420 / 150 = 2,8 м/с


Похожие вопросы