Предмет: Физика, автор: kravcovamonika2

Гірлянда має 22 лампи, опір кожної з них 5 Ом. Яка сила струму, що протікає в цьому колі, якщо напруга на ділянці 220 В?

Ответы

Автор ответа: DedStar
13
R = Ro*n = 5*22 = 110 Ом

I = U /R = 220 / 110 = 2 A

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: saipudinovarai