Предмет: Физика,
автор: rekaterina001p43y8a
Платформа масою 150 кг рухається з певною швидкістю. Спортсмен масою 50 кг наздоганяє платформу та стрибає на неї, унаслідок чого швидкість руху платформи досягає 3 м/с. Визначте початкову швидкість руху платформи, якщо швидкість спортсмена в момент стрибка становила 3,6 м/c.
Ответы
Автор ответа:
380
M = 150 кг
m = 50 кг
v = 3,6 м/с
U = 3,6 м/с
__________
V - ?
Начальный импульс:
p₁ = m·v + M·V = 50·3,6 + 150·V = 180 + 150·V (1)
Импульс после того, как спортсмен запрыгнул на тележку:
p₂ = (m + M)·V = (50+150)·3 = 600 (2)
Приравняем (1) и (2):
180 + 150·V = 600
150·V = 420
V = 420 / 150 = 2,8 м/с
Ответ: V = 2.8 м/с - начальная скорость тележки.
m = 50 кг
v = 3,6 м/с
U = 3,6 м/с
__________
V - ?
Начальный импульс:
p₁ = m·v + M·V = 50·3,6 + 150·V = 180 + 150·V (1)
Импульс после того, как спортсмен запрыгнул на тележку:
p₂ = (m + M)·V = (50+150)·3 = 600 (2)
Приравняем (1) и (2):
180 + 150·V = 600
150·V = 420
V = 420 / 150 = 2,8 м/с
Ответ: V = 2.8 м/с - начальная скорость тележки.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: holynn
Предмет: Математика,
автор: lolajops
Предмет: Математика,
автор: happysuuue
Предмет: Математика,
автор: sѧʟѧm
Предмет: Химия,
автор: лук20424