Предмет: Физика,
автор: яна200481305
обчисліть кінетичну енергію автомобіля з масою 1 т який рухаєтьсязі швидкістю 72км/год
Ответы
Автор ответа:
3
Eк=mv^2/2
m=1000кг
v=20 м/с
Eк=200000ДЖ=0.2МДЖ
m=1000кг
v=20 м/с
Eк=200000ДЖ=0.2МДЖ
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: nikigo34
Предмет: Информатика,
автор: n89009625867
Предмет: Литература,
автор: night281
Предмет: Математика,
автор: привет321
Предмет: Математика,
автор: Бабушкинпирог