Предмет: Химия,
автор: kotikkarina79
Обчисліть масу солі, що утвориться внаслідок нейтралізації натрій гідроксиду масою 400г з хлоридною кислотою
Ответы
Автор ответа:
32
Высчитать массу соли, образовавшуюся в результате нейтрализации гидроксида натрия массой 400 г с соляной кислотой.
1)NaOH + HCl >> NaCl + H2O
M(NaOH)=40. U= 400/40=10 моль
NaCl молей столько же, m(NaCl)=23+35.5*10=585г
Ответ:m(NaCl)=585граммов
1)NaOH + HCl >> NaCl + H2O
M(NaOH)=40. U= 400/40=10 моль
NaCl молей столько же, m(NaCl)=23+35.5*10=585г
Ответ:m(NaCl)=585граммов
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: cherniavskayanastya
Предмет: Алгебра,
автор: yefryushkina07
Предмет: Математика,
автор: ss3519792
Предмет: Химия,
автор: akira192
Предмет: Математика,
автор: маша1096