Предмет: Физика,
автор: aldh2525
газ у посудині знаходиться під тиском 210^{5} па при температурі 127 градусів. Визначте тиск газу після того як половину маси було випущено з посудини і температура знижена на 50 градусів
Ответы
Автор ответа:
93
p1*V=m1/M*R*T1
p2*V=m2/M*R*T2
*********************
разделим нижнее на верхнее
p2/p1=m2*T2/(m1*T1)
известно что m2 = m1/2
p2/p1=T2/(2*T1)
p2=p1*T2/(2*T1)=2e5*(273+127-50)/(2*(273+127)) Па = 87500 Па = 87,5 кПа - это ответ
p2*V=m2/M*R*T2
*********************
разделим нижнее на верхнее
p2/p1=m2*T2/(m1*T1)
известно что m2 = m1/2
p2/p1=T2/(2*T1)
p2=p1*T2/(2*T1)=2e5*(273+127-50)/(2*(273+127)) Па = 87500 Па = 87,5 кПа - это ответ
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: 12mole
Предмет: Алгебра,
автор: tytyty7888
Предмет: Литература,
автор: muratkyzyaizere
Предмет: Алгебра,
автор: olegdyubanok