Предмет: Физика,
автор: dasatotackaa
20б
Через провідник з площею перерізу 5мм2 і довжиною 5 м, виготовлений з константину (питомий опір 50⋅10−8Ом⋅м50⋅10минус 8 степени Ом⋅м), за 10 с переноситься 10 Кл електрики. Визначити напругу на кінцях провідника.
Ответы
Автор ответа:
6
Дано:
S = 5 мм^2;
L = 5 м;
p = 50 * 10^-8 (Ом * мм^2) / м;
t = 10 c;
q = 10 Кл;
Найти :
U - ?
Решение:
U = R * I;
I = q / t = 10 / 10 = 1 A;
R = (p * L) / S = (50 * 10^-8 * 5) / 5 = 5 * 10^-7 Ом;
U = 5 * 10^-7 * 1 = 5 * 10^-7 B;
Ответ : 5 * 10^-7 В.
S = 5 мм^2;
L = 5 м;
p = 50 * 10^-8 (Ом * мм^2) / м;
t = 10 c;
q = 10 Кл;
Найти :
U - ?
Решение:
U = R * I;
I = q / t = 10 / 10 = 1 A;
R = (p * L) / S = (50 * 10^-8 * 5) / 5 = 5 * 10^-7 Ом;
U = 5 * 10^-7 * 1 = 5 * 10^-7 B;
Ответ : 5 * 10^-7 В.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: ertv1k
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: natalatondrik
Предмет: Литература,
автор: пупси3
Предмет: Математика,
автор: alinatarasova16