Предмет: Физика, автор: natanovikova20oyg49i

Для рівномірного переміщення санок по снігу необхідно прикласти силу 15Н. Яка маса санок, якщо сила тертя складає 0,05 від сили тяжіння, що діє на санки?

Ответы

Автор ответа: Аноним
64
По горизонтали на санки действуют сила тяги и сила трения в противоположные стороны. Т.к. движение равномерное, значит их сумма=0.
Fтр=15 Н; Fтр=0,05*mg; m=Fтр/0,05*g=15/0,5=30 кг - это ответ.
Похожие вопросы