Предмет: Физика, автор: krista1228

Брусок масою 0.5кг рухається під дією другого бруска масою 0.2 кг.Знайдіть коефіцієнт тертя якщо 1м брусок тратить за 2с

Ответы

Автор ответа: Bened
6
T-Mm1g=m1a
T-m2g=m2a. Отсюда a=(m2g-Mm1g)/(m1-m2)=10/3=3.4(м/с^2). T=m2(g+a)=2.7(Н).Ответ 2.7 Н

krista1228: Дякую))
Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: vasavarlons
Предмет: Геометрия, автор: strazhevichnastya33