Предмет: Физика,
автор: aika927
Трактордын тарту куши 25кН .Ол платформаны 7,2 км/саг жылдамтыкпен суйреп акеледи.Трактор 10мин Кандай жумыс аткарады?
Ответы
Автор ответа:
19
А=F×s
t=600секунд
g=9.8
S=t×v
S=7.2×600=4320
A=25×4320=108000Дж
немесе 108 кДж
t=600секунд
g=9.8
S=t×v
S=7.2×600=4320
A=25×4320=108000Дж
немесе 108 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: A003Z
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: PyshkaBaBe
Предмет: Математика,
автор: mrpugachuk
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним