Предмет: Физика, автор: 85julala

Хлопчик масою 50кг може підняти вантаж, вага якого не перевищує половини ваги хлопчика.Чи зможе він підняти закриту банку,в якій міститься 2л ртуті?

Ответы

Автор ответа: Permarganat
2
Vртути = 1 л = 0,001 м^3ρ ртути = 13600 кг/ м^3

m ртути = ρ ртути * Vртути=  13600 кг/ м^3 * 0,001 м^3  = 13,6 кг- вес 1л ртути, 

значит 2 л весят 13,6*2=27,2 кг

то есть если мальчик весит 50 кг, а может поднять не более половины от своего веса, 25кг, то 27 с лишним, плюс банка он не поднимет



Автор ответа: MarvellКаллиграфист
3
Нi, так як густина становить 13,456г/см.куб. при нормальному атмосферному тиску. Так як 1л= 1000см.куб. то 1л=13,4кг ртутi. 13,4*3= 40,2кг. Вiдповiдь: нi.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: leramilag
Предмет: Алгебра, автор: manaka13
Предмет: Математика, автор: Blackstar276