Предмет: Химия,
автор: Davkats
У воді масою 200 мл розчинили соду масою 80 г, визначити масову частку в розчині, визначити w елементів соди.
Ответы
Автор ответа:
1
так як густина води приблизно 1г/мл, то 200мл води = 200г води. Тоді маса розчину буде: 200г+80г=280г
w(соди)=80г/280г=0,285(28,5%)
Мr(NaHCO3)=84
w(Na)=23*100%/84=27%
w(Н)=1*100%/84=1%
w(С)=12*100%/84=15%
w(О)=16*3*100%/84=57%
w(соди)=80г/280г=0,285(28,5%)
Мr(NaHCO3)=84
w(Na)=23*100%/84=27%
w(Н)=1*100%/84=1%
w(С)=12*100%/84=15%
w(О)=16*3*100%/84=57%
Похожие вопросы
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: mashhura08
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: korka39
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: быстреее1