Предмет: Физика, автор: daschaleurda20

Свинцева куля летить зі швидкістю 200 м/с і попадає в земляний вал. На скільки збільшилась її температура, якщо 78% її кінетичної енергії перетворилася у внутрішню?

Ответы

Автор ответа: tana20101997
4
По закону сохранения энергии 0,78*m*V^2/2=c*m*dt
dt=0,78*V^2/2*c=0,78*200^2/2*130=120 C
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: viktoriakamaltdinova