Предмет: Химия, автор: daschaleurda20

Який обєм водню(н.у) виділиться при взаємодії 12,4 г заліза,що містить 10% домішок,з надлишком хлоридної кислоти?

Ответы

Автор ответа: kbihun17
8
Дано: розв'язання
m(Fe)=14.4г 1) 100%-14.4г
W(дом.)=10% 10%-Хг
HCl 10*14.4
V(H2)=? Х= 100 =1.44г
2) 14.4-1.44=12.96(чис.реч)
12.96г Хл
Fe + HCl = FeCl2 + H2
56г 22.4л

3) 12.96*22.4
Х= 56 =5л
Відповідь: 5л
Похожие вопросы