Предмет: Физика, автор: Alpha007

не деформована пружина має довжину 4см при збільшені її до 5 см сила пружності = 8Н якою буде довжина пужини якщо сила пружності буде 18Н

Ответы

Автор ответа: ArmLord
0
Закон Гука F=kx
k=F/x=8H/(0.05м-0.04м)=8/0,01=800Н/м
x₁=F₁/k=18Н/800Н/м=0,0225м или 2,25см

Длина будет 4см+2,25см=6,25 см
Похожие вопросы