Предмет: Обществознание, автор: ИщуВыход

Смысл выражения " Где хорошо, там и Родина "

Ответы

Автор ответа: GOsha773381
0
вот ответ
В разных странах разные условия жизни, законодательства отличаются, возможности. Например, человеку стало очень трудно и он решил поискать место, где сможет изменить свое существование в лучшую сторону. Нашел это место вдали от родины, но там понравилось, нашлось то, чего не хватало прежде.
Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: katerinasamolova2006
Літературний диктант «Упізнай героя».
Про кого з героїв роману «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» йдеться?
1) На перший погляд йому, може, літ до двадцятка добиралося... Чорний шовковий пух тільки що висипався на верхній губі, де колись малося бути вусам; на мов стесаній борідці де-де поп’ялось тонке, як павутиння, волоссячко. Ніс невеличкий, тонкий, трохи загострений; темні карі очі – теж гострі; лице довгообразе – козаче; ні високого, ні низького зросту, – тільки плечі широкі та груди високі... Оце й уся врода.
Нечипір Вареник (Чіпка)
2) Мав чотири прізвища.
3) Намагалася повернути свого чоловіка до чесної праці, а, втративши надію на щасливе життя з ним, накладала на себе руки.
4) Часто вживав прислів’я «своя сорочка ближча до тіла», «дарованому коневі в зуби не дивлються», «як багатство, то й щастя».
5)До багатіїв горнувся, а на голоту дивився згорда, хоч сам вийшов із бідноти.
6) Дізнається про страшний злочин сина і, перемагаючи материнське почуття любові, йде до волості, щоб заявити на нього.
7) Купивши ґрунт, почув себе зараз іншим, немов на аршин виріс, на корх потовщав. І люди заговорили у селі: «От парубок! От хазяїн!».
8) Дізнавшись від бабусі, що бог усіх «хлібом годує», дивується, чому це мати сама «хліб заробляє, – ось досі з роботи нема».
9) Низенька, чорнява, заквітчана польовими квітками, вона й трохи не схожа була на селянок, часто запечених сонцем, високих, іноді дуже неповоротких дівчат.
10) Одно тільки в нього неабияке – дуже палкий погляд, бистрий, як блискавка. Ним світилася якась незвичайна сміливість і духова міць, разом з якоюсь хижою тугою.
11) А й дитина ж то вийшла – на славу. Повновидне, чорняве, головате, розумне… Тільки якесь невеселе, вовчкувате, тихе.
12) З молодих літ зсушена то працею, то нуждою, суха, як опеньок, тиха, бідненько зодягнена.