Предмет: Физика, автор: eugenegovvbowxpxt

Срочно! 20 балов!
Оптична сила лінзи дорівнює – 1,6 дптр. Якою є фокусна відстань цієї лінзи?

Ответы

Автор ответа: vvbarashovsky
0
дано D=- 1,6 дптр    F- ?

F=1D=1-1,6=-0,625 м
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: ALVINA111