Предмет: Математика,
автор: zarraban
купили 9 кг картоплі та 6 кг цибулі , заплативши за всю покупку 87 грн . скільки коштує 1 кг картоплі , якщо ціна 1 кг цибулі дорівнює 7 грн.
Ответы
Автор ответа:
0
6 умн. на 7 = 42 (кг) цибуля
87-42=45(кг) картопля усього
45 : 9 = 5 (кг) 1 кг кар.
ответ:5 грн. стоит 1 кг кар.
87-42=45(кг) картопля усього
45 : 9 = 5 (кг) 1 кг кар.
ответ:5 грн. стоит 1 кг кар.
Похожие вопросы