Предмет: Химия,
автор: Uchenichik
До розчину що містить нітрат аргентуму масою 25.5 грами долили розчин що містить сульфід натрію масою 7.8 грами. Яка маса осаду утвориться при цьому?
Ответы
Автор ответа:
0
25,5г (х) 7,8г хг
2AgNO3 + Na2S = Ag2S↓ + 2NaNO3
340г 78г 248г
знаходимо, яка речовина в надлишку: х=340·7,8/78=34г, тобто в надлишку натрій сульфід. Тоді розрахуни робимо за аргентум нітратом, який в нестачі: х=25,5·248/340=18,6г
2AgNO3 + Na2S = Ag2S↓ + 2NaNO3
340г 78г 248г
знаходимо, яка речовина в надлишку: х=340·7,8/78=34г, тобто в надлишку натрій сульфід. Тоді розрахуни робимо за аргентум нітратом, який в нестачі: х=25,5·248/340=18,6г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: pslulu010
Предмет: Английский язык,
автор: nastaisuk695
Предмет: Обществознание,
автор: limonh1k
Предмет: Алгебра,
автор: margotochus35
Предмет: Химия,
автор: tsvetkov307