Предмет: Русский язык, автор: mdebnu

сочинение рассуждение
нужно ли учиться только на хорошие оценки?

Ответы

Автор ответа: rjifhf
1
Конечно, учиться надо хоть на 3, но надо. Если ты хочешь быть в жизни работягой на подобии офисного плактона- твоё дело, но помне заниматься произвольной деятельностью(типо бизнеса) гораздо интереснее. Если 1 учись хорошо и до конца, ну а если надумаешь что-то своё лучшн уходи после 9 и иди в техникум(колледж)
Автор ответа: Аноним
3
Я считаю, что на хорошие оценки учиться нужно для себя, для того, чтобы в будущем стать тем, кем самому хочется. Нужно действительно оправдывать свои хорошие оценки- много знать и уметь, особенно то, что пригодится в жизни. Если же учиться в школе, но потом забыть всё, то смысла учиться на хорошие оценки нет. Учиться на хорошие оценки можно ради уважения, ради того, чтобы быть гордым самим собой, чтобы другие люди тоже гордились твоими достижениями, но их можно получать и в других видах деятельности, например, рисовании, спорте и т.д.
В заключении можно сказать, что учиться на хорошие оценки- это, в большинстве случаев, выбор самого человека- учиться старательно и прилежно, либо учиться так, как получается, не сильно стараясь.
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Аноним
ДАЮ ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА У 2006 році В. Ющенко передав на розгляд до Верховної Ради проект Закону «Про Голодомор 1932-1933 рр . в Україні» . 28 листопада закон було ухвалено . Прочитайте фрагмент документа. Із Закону України « Про Голодомор 1932-1933 рр. в Україні » : "Верховна Рада України п о с т а но в л я є : вшановуючи пам'ять мільйонiв спiввітчизників , які стали жертвами Голодомору 1932-1933 років в Україні та його наслідків;шануючи всіх громадян , якi пережили цю страшну трагедію в історії Українського народу ; усвідомлюючи моральний обов'язок перед минулими та наступними поколіннями українців і визнаючи необхiднiсть відновлення iсторичноï справедливості , утвердження в суспільстві нетерпимості до будь - яких проявів насильства ; вiдзначаючи , що трагедія Голодомору 1932-1933 років в Україні офіційно заперечувалася владою СРСР протя гом багатьох десятиріч ; засуджуючи злочинні дії тоталітарного режиму СРСР , спрямовані на організацію Голодомору , наслідком яких стало знищення мільйонів людей , руйнування соціальних основ Украïнського народу , його вікових традицiй , духовної культури і етнічної самобутності : співчуваючи іншим народам колишнього СРСР , якi зазнали жертв внаслідок Голодомору ... визнаючи Голодомор 1932-1933 років в Україні відповідно до Конвенції від 9 грудня 1948 року про запобігання злочину геноциду та покарання за нього як цілеспрямований акт масового знищення людей , приймає цей Закон. Стаття 1. Голодомор 1932-1933 років в Україні є геноцидом Украïнського народу. Стаття 2. Публічне заперечення Голодомору 1932-1933 років в Украïнi визнається нару гою над пам'яттю мiльйонiв жертв Голодомору , приниженням гідності Українського народу і є протиправним ..." Питання: Поміркуйте,яке значення в контексті декомунізації та дерадянізації мало ухвалення цього закону?​