Предмет: Другие предметы,
автор: Ніна980
Яким буде місцевий час у Харкові (36° сх. д.), якщо у Києві (31° сх. д.) – 14 год.?
Ответы
Автор ответа:
1
На 1 градус Земля повертається протягом 4 хв. Отже:
1) 36 - 31= 5 градусів
2) 4*5 =20хв
Отже в Харкові буде 14 год 20хв
1) 36 - 31= 5 градусів
2) 4*5 =20хв
Отже в Харкові буде 14 год 20хв
Ніна980:
а 14 звідки?
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: stryk84
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: lika19900
Предмет: Английский язык,
автор: petrkoster