Предмет: Информатика, автор: Liza95765

Алфавит секретного языка спецагентов состоит из 333 букв. Какой объём флешки необходим для спецагента, если ему необходимо передать сообщение длиной в 5000 символов. ПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ СРОЧНО НАДО!!!

Ответы

Автор ответа: Hung1337
0
Ответ: 4,8 килобайт.
Почему?
Да потому что 1 символ - 1 байт
1024 байт = 1 килобайт.
Символов тут 5000, а значит
5000:1024≈4,8
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: misha20129alex
Предмет: Українська мова, автор: nosoknastia
Довідка: Григорій Сковорода визначний український письменник і філософ, чиє слово несе глибокі афористичні думки, мудрі поради кожному. Грецьке слово афоризм — вислів , визначення — короткий влучний оригінальний вислів, що зробився усталеним).
Прочитай речення, зміст яких пов'язаний із творчою особою Г.С.Сковороди. Згрупуй і запиши їх за таким принципом: а) речення з прямою мовою; б) речення зі вставною конструкцією; в) речення з неповною цитатото. Поясни розділові знаки, підкресли їх.
1. Харківський поет В.Маслович, один із ранніх мемуаристів Г.Сковороди, писар так: "Сковорода – стоїк, філософ, Харківський Діоген... Його розмови завжди майже були побудовані на взір притч і становили собою приємну навчальну науку”. ших, Григорій Савич і сам вчився, бо “хто думає про науку, той любить її, той ніколи не перестає учитись” (Г.Сковорода). 3. Найкраща помилка, на думку Г.Сковороди, та, яку до- пускають при навчанні. 4. На перше місце великий філософ ставить духовні блага, а не мирську суєтність. Актуально звучать слова Григорія Савича: “Не будь ні вельможею, ні лихварем, ні Алкідом, ні пігмеем. Будь тільки людиною. Чуєш? Людиною, і найдеш благо”. 5. За словами Г.С.Сковороди, світ нагадує собою театр, і “дійова особа в театрі не за здатністю ролі, а за вдалу роль взагалі хвалиться”. 6. Перш ніж пізнати світ, людина повинна пізнати саму себе як частину Всесвіту. “Якщо хочеш виміряти небо, землю і море — повинен спочатку виміряти себе”, — писав філософ у трактаті “Нарцис”. 7. У центрі філософії Г.С.Сковороди – питання про щастя людини. Щастя людини, на думку Григорія Савича, у здоров'ї душі: “Якщо ти здоровий, радію, якщо ти до того ще й веселий, радію ще більше, бо веселість це здоров'я гармонійної душі”. 8. А ще, переконаний Г.Сковорода, дуже важливим для кожної людини є “сродна”, тобто споріднена, праця, яка б давала радість душі й тілу, оскільки багато зла в суспільстві виникає через те, що часто, не визначивши своїх здібностей, люди беруться не за свою справу...” На думку філософа, тільки споріднена праця може зробити “потрібне нетрудним, а трудне непотрібним”. • Випиши речення, в яких би поєднувалися вставні конструкції, пряма мова або неповна цитата, заміни їх власне непрямою мовою. • Поясни лексичне значення виділеного слова.​
Предмет: Алгебра, автор: Надина15