Предмет: Химия,
автор: яна1644
обчисліть масу солі та води необхідних для приготуваня 200 г розчину з масою часкою солі 16%
Ответы
Автор ответа:
0
100-16=84%- масова частка води
200*0.84=168г
200*0.84=168г
Автор ответа:
0
200-168=32г сіль
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: veragershkovich79
Предмет: Русский язык,
автор: yanabespalova83
Предмет: Информатика,
автор: Andrey3379
Предмет: Математика,
автор: vinogradovaann2
Предмет: Математика,
автор: Irinanazar1