Предмет: Физика,
автор: Arbuzikik2885
маса фотонів видимого світла дорівнює 5,6 помножити на 10 в минус 36 степени кг.Визначити довжину світлових хвиль
Ответы
Автор ответа:
0
E=m*c^2
E=h*c/L
m*c^2=h*c/L
L=h/m*c=6,62*10^-34/5,6*10^-36*3*10^8=3,94*10^-7 м
E=h*c/L
m*c^2=h*c/L
L=h/m*c=6,62*10^-34/5,6*10^-36*3*10^8=3,94*10^-7 м
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: YTSIGMA
Предмет: Алгебра,
автор: perec2278
Предмет: Русский язык,
автор: Max10Maiorov2