Предмет: Химия, автор: vkvity

В 2 літрах розчину міститься 15 грам BaCl2 розчину, густина розчину 1,00 г/мл. Обчислити молярну концентрацію та визначити масову частку данної солі у розчині.Очень надо

Ответы

Автор ответа: Alexei78
0
дано
V(BaCL2)=2 L = 2000 mL
m(BaCL2)=15 g
p(ppa) = 1.00 g/mL
---------------------------
Cm-?
W(BaCL2)-?
m(ppa)=2000*1 = 2000 g
W(BaCL2)=15/2000 *100% = 0.75 g
M(BaCL2)=208 g/mol
Cm=m/M*V = 15 / 208 * 2=0.036 M
ответ 0.75 г, 0.036М

Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык, автор: aleksejsemenov6399
Предмет: Биология, автор: КотейкаМАУ