Предмет: Физика,
автор: MiyaGi1111
склянку заповнили водою на висоту 12 см визначте тиск який створює вода на дно склянк
Ответы
Автор ответа:
0
p' = p*g*h.
12 см = 0,12 м.
р (плотность воды) = 1000 кг/м³.
p' = 1000*10*0,12 = 1200 Па.
12 см = 0,12 м.
р (плотность воды) = 1000 кг/м³.
p' = 1000*10*0,12 = 1200 Па.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: agatahritankova9
Предмет: География,
автор: mironmarkoff2005
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: tan3123
Предмет: Биология,
автор: leruska35
Предмет: Математика,
автор: Аноним