Предмет: Химия,
автор: loony97
визначте обєм ( у м3 )вуглекислого газу та масу негашеного вапна (cao) які можна одержати при випалюванні 500 кг вапняку що містить 92% caco3
Ответы
Автор ответа:
0
500кг *92/100= 460 кг
СaCO3 = CaO + CO2
100кг____56кг
460кг_____х
х= 257.6кг(СаО)
100кг__________22.4м3
460кг____________хм3
х=103м3
СaCO3 = CaO + CO2
100кг____56кг
460кг_____х
х= 257.6кг(СаО)
100кг__________22.4м3
460кг____________хм3
х=103м3
Автор ответа:
0
ответ не правильно
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: ahhah357
Предмет: Химия,
автор: olya6134
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Обществознание,
автор: Sambistotchka