Предмет: Химия,
автор: allice
Приготували суміш азоту й вуглекислого газу, об"єм якої дорівнює 13,44 л (н.у.), а маса 23,2 г. Обчисліть об"ємну частку азоту в суміші (%).
Ответы
Автор ответа:
0
x y
N2 CO2
n(смеси)=13.44/22.4=0.6 моль
Решаем систему: Получаем:
28x+44y=23.2 x=0.2 моль (N2)
x+y=0.6 y=0.4 моль (CO2)
m(N2)=0.2*28=5.6г
m(CO2)=0.4*44=17.6г
5.6+17.6=23.2г следовательно расчеты верны
w(N2)=5.6/23.2=0.2413 24.13%
N2 CO2
n(смеси)=13.44/22.4=0.6 моль
Решаем систему: Получаем:
28x+44y=23.2 x=0.2 моль (N2)
x+y=0.6 y=0.4 моль (CO2)
m(N2)=0.2*28=5.6г
m(CO2)=0.4*44=17.6г
5.6+17.6=23.2г следовательно расчеты верны
w(N2)=5.6/23.2=0.2413 24.13%
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: takkaunt151
Предмет: Математика,
автор: masnykkkk
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: kovaleva1999
Предмет: Алгебра,
автор: Матвей59