Предмет: Химия, автор: Сонечkko

обчисліть обєм вуглекислого газу (н.у.) необхідний для перетворення 37 г кальцій гідроксиду на кальцій карбонат...

Ответы

Автор ответа: аДРОБин
0
Дано:
m(Ca(OH)2)=37 г
Знайти:
V(CO2)=?

Розв'язок:
Ca(OH)2+CO2=CaCO3+H2O
M(Ca(OH)2)=74, Vm=22.4
37/74=x/22.4
x=11.2
V(CO2)=11.2(л).
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Fipli
Предмет: Английский язык, автор: nicai768